1873-МР

Документи » Рішення міської ради » 1873-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "01" жовтня 2008 р № 1873-МР
м. Суми

Про затвердження проекту землеустрою та надання у власність земельної ділянки Кузьменку О.П.

На підставі звернення громадянина та наданого проекту землеустрою, відповідно до статтей 12, 116, 118, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою та надати у власність земельну ділянку Кузьменку Олександру Павловичу (м. Суми, вул. 40 р. Жовтня, 45, кв. 20) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, вул. Нижньосироватська (біля будинку № 54 по вул. Харківська) площею 0,1000 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради за умови укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  2. Власнику земельної ділянки протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М. О.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 24-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав