1820-МР

Документи » Рішення міської ради » 1820-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1820-МР
м. Суми

Про подовження терміну дії рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Подовжити та поновити термін дії пункту 1 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 30 травня 2007 року № 606-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради» стосовно надання дозволу на перепогодження документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок (зміна цільового призначення) ПП «Локомотив» по вул. Харківська, 2 на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення від 20.12.07р. 
 2.  Подовжити та поновити термін дії пункту 7 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 190-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради» стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Харченко В.В. по вул. Лугова, 1 на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення від 04.10.2007р. 
 3. Подовжити та поновити термін дії пункту 8 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради» стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Ладиченко М.Ю. по пр-ту М.Лушпи, 7 на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення від 29.02.08р. 
 4. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 809-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Комбат” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ „Комбат” під розміщення торговельної бази по вул. Тополянській, 12 на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію. 
 5. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 786-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Линник В.О.” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки підприємцю Линнику Владиславу Олександровичу під розміщеним столярним цехом по вул. Путивльській, 3б на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію. 
 6. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 11 липня 2007 року № 672-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лисянському Р.Л.” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Лисянському Роману Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Квітковому (навпроти буд. № 10) на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію. 
 7. Поновити та подовжити термін дії пункту 2 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 06 грудня 2006 року № 261-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0470 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (дорізка) по вул. Холодногірській, 42 Штикі (Затулі) Раїсі Олександрівні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 8. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 791-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальному управлінню державної інспекції з енергозбереження по Сумській області” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0080 га територіальному управлінню державної інспекції з енергозбереження по Сумській області під розміщення добудови до адміністративного приміщення по вул. Кірова, 129 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 9. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 919-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Кривошті І.Г. та Качану В.І.” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4949 га підприємцю Кривошті Ігорю Григоровичу (2600211670) та Качану Віктору Івановичу (2598309972) під розміщеною виробничою базою по вул. Воєводіна, 32 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 10. Поновити та подовжити термін дії пункту 7 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 523-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Новолепехівській, р-он буд. № 54 Пігулю Володимиру Івановичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 11. Поновити та подовжити термін дії пункту 12 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0054 га під розміщення офісу (прибудова) по вул. Курській, 131 підприємцю Пустовалову Юрію Анатолійовічу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 12. Поновити та подовжити термін дії пункту 5 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) орієнтовною площею 0,1589 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с/т „Швейник”, діл. № 24 та № 26 Вардаєвій Світлані Франсовні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 13. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2007 року № 1084-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,000 га управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради” для тимчасового складування рослинних та будівельних відходів в Аварійному селищі по вул. Боженка терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 14. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав