1812-МР

Документи » Рішення міської ради » 1812-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1812-МР
м. Суми

Про надання дозволу на отримання овердрафтного кредиту та передачу в заставу основних засобів комунального підприємства Сумської міської ради ”Електроавтотранс”

Розглянувши звернення комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» щодо отримання овердрафтного кредиту, у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, викликаним затримкою фінансування державних субвенцій за перевезення пільгових категорій населення, відповідно до пункту 3.8. Статуту КП «Електроавтотранс», статті 576 Цивільного кодексу України, статті 4 Закону України «Про заставу», керуючись пунктом 27 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Сумської міської ради „Електроавтотранс” на отримання овердрафтного кредиту у розмірі 350 тисяч гривень 00 копійок в Сумській філії Відкритого акціонерного товариства Комерційний банк „Хрещатик” строком на один рік на поповнення обігових коштів підприємства зі сплатою 22 % річних. 
  2. Надати в заставу основні засоби підприємства (три тролейбуси, інвентарні №№ 032, 033, 034). 
  3. Надати право підпису овердрафтного кредитного договору, договору застави та інших документів, пов’язаних з отриманням овердрафтного кредиту та надання в заставу основних засобів директору комунального підприємства Сумської міської ради “Електроавтотранс” Чалому Віктору Олександровичу. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення, транспорту та зв'язку (Коваль А.М.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав