1809-МР

Документи » Рішення міської ради » 1809-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1809-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплової мережі по проспекту Шевченка, 17

Розглянувши звернення машинобудівного коледжу Сумського державного університету щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплової мережі по проспекту Шевченка, 17, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми теплову мережу по проспекту Шевченка, 17, зазначену в додатку до цього рішення, від машинобудівного коледжу Сумського державного університету. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Внести до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” від 01.09.05 № 0047-УКМ теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Машинобудівному коледжу Сумського державного університету зняти з балансу теплову мережу, зазначену в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав