1807-МР

Документи » Рішення міської ради » 1807-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1807-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Прокуратури Сумської області

Розглянувши звернення Прокуратури Сумської області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 92 у будинку № 25/2 по вул. Прокоф’єва, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.08 № 218 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Прокуратури Сумської області» керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 92 у будинку № 25/2 по вул. Прокоф’єва від Прокуратури Сумської області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Костюк В. Г.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав