1804-МР

Документи » Рішення міської ради » 1804-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1804-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Для більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, враховуючи акти робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, керуючись статтею 136 Господарського кодексу України, статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.).
    • 2.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству зеленого будівництва Сумської міської ради (Прокопенко С. М.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та робіт по його улаштуванню [34.5 Kb] (cкачувань: 257) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав