1792-МР

Документи » Рішення міської ради » 1792-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" вересня 2008 р № 1792-МР
м. Суми

Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед містом» І ступеня Балацького О.Ф.

На підставі рішення Сумської міської ради від 30 липня 2008 року № 1769-МР «Про Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом», у відповідності до пункту 4 положення про Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Нагородити Балацького Олега Федоровича, професора кафедри управління Сумського державного університету Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» І ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток економічної науки, багаторічну плідну педагогічну діяльність з підготовки висококваліфікованих управлінських кадрів для підприємств, організацій і установ м. Суми, наукове керівництво розробкою та впровадженням програм охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування в м. Суми, та з нагоди 60-річчя Сумського державного університету. 
  2. Вручити Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом» І ступеня у відповідності до пунктів 7-10 Положення про Почесну відзнаку Сумської міської ради «За заслуги перед містом».

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-11-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав