1772-МР

Документи » Рішення міської ради » 1772-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1772-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до програми “Суми – місто фізичної культури і спорту” на 2007 – 2009 роки

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2005 р. № 1262 „Про заходи з підготовки та участі спортсменів України у ХХ зимових, ХХІХ літніх Олімпійських, ІХ зимових і ХІІІ літніх Параолімпійських, ХУІ зимових та ХХІ літніх Дефолімпійських іграх, всесвітніх універсіад, чемпіонатах світу та Європи”, з метою створення необхідних умов для підготовки та участі збірних команд міста в обласних та всеукраїнських змаганнях, підготовка кращих спортсменів міста – членів національних збірних команд області та України до зимових, літніх Олімпійських, Параолімпійських і Дефолімпійських іграх та інших спортивних змагань міжнародного рівня, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до програми „Суми – місто фізичної культури та спорту на 2007 – 2009 роки”, затвердженої відповідним рішенням Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 292-МР, а саме:
    • 1.1. Розділ 3 „Заходи щодо реалізації програми” додатку 1 до рішення доповнити пунктом 22: „Забезпечувати на рівні сучасних вимог підготовку провідних спортсменів та збірних команд міста з приоритетних видів спорту та участь їх на змаганнях різного ґатунку”. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту
    • 1.2. Унести зміни та доповнення до додатку 2 до рішення та додатку до програми „Суми – місто фізичної культури та спорту на 2007 – 2009 роки”, виклавши їх в новій редакції.
  2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради (Мотречко В.В.) забезпечити виконання заходів та завдань, визначених у програмі.
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів, пов’язаних з реалізацією програми, в межах асигнувань, передбачених бюджетом.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., а контроль – на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.  

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав