1767-МР

Документи » Рішення міської ради » 1767-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ Позачергова сесія СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1767-МР
м. Суми

Про відмову в наданні згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тарабану С.Г.

На підставі звернення громадянина та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 121, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Тарабану Сергію Геннадійовичу (м. Суми, вул. Харківська, 38, кв. 19) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, вул. Замостянська (район буд. 2 та 4) орієнтовною площею 0,1000 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради за умови укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів (рішення Зарічного районного суду м. Суми від 01.04.08 р.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав