1758-МР

Документи » Рішення міської ради » 1758-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1758-МР
м. Суми

Про надання пільг з орендної плати відкритому акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення філії – Сумського обласного управління відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» щодо надання пільг з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, в яких розміщені філії-Сумські відділенні № 48 відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 04.02.08 № 61), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату на термін дії договорів відкритому акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» у розмірі 30 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресами: м.Суми, вул. Воскресенська, 10, площею 81,2 кв.м ; м.Суми, вул. Металургів, 2, площею 162,8 кв.м; м.Суми, вул. Харківська, 2/1, площею 183,4 кв.м; м.Суми, вул. Нижня Холодногірська, 8, площею 521,1 кв.м. 
  2. Встановити орендну плату на термін дії договору відкритому акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» у розмірі 80 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлових приміщень площею 48,4 кв.м. в будинку №145 по вул. Кірова. 
  3. Встановити орендну плату на термін дії договорів відкритому акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресами: м.Суми, вул. Роменська, 88, площею 147,6 кв.м ; м.Суми, вул. Свердлова, 45, площею 30,3 кв.м. 
  4. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав