1754-МР

Документи » Рішення міської ради » 1754-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1754-МР
м. Суми

Про подовження терміну дії рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 14 лютого 2007 року № 384-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у звязку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Харківській, 122 під розміщеними побутовими приміщеннями, гаражем для будівельної техніки, складом будівельних матеріалів орієнтовною площею 0,5000 га ТОВ виробничо-комерційне підприємство „Будкомплект” (за рахунок земель ТОВ „Домобудівник”, за згодою) на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємства від 16.10.07 р. 
 2. Поновити та подовжити термін дії пункту 11 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 116-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0500 га для ведення городництва по пров. Луначарського Чипульській Катерині Федорівні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 3. Поновити та подовжити термін дії пункту 13 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 116-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0900 га для ведення городництва по пров. Луначарського Буравковій Любові Олександрівні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 4. Поновити та подовжити термін дії пункту 14 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 116-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0800 га для ведення городництва по пров. Луначарського Івануніній Катерині Степанівні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 5. Поновити та подовжити термін дії пункту 12 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 116-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0500 га для ведення городництва по пров. Луначарського Чернишову Леоніду Захаровичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 6. Подовжити та поновити термін дії пункту 16 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 06 грудня 2006 року № 261-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Прокоф`єва, 12/1 Українській академії банківської справи Національного банку України орієнтовною площею 0,3000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення установи від 29.02.08 р. 
 7. Подовжити та поновити термін дії пункту 9 додатку до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 84-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення магазину по вул. Курська, 81а Українській ТОВ „Маркетинг-центр ЛТД” орієнтовною площею 0,0200 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
 8. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 705-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Солодкоїжка” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщеним кафе „Солодкоїжка” по вул. Супруна, 12 ТОВ „Солодкоїжка” (14026724) орієнтовною площею 0,0300 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
 9. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 704-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сумській міській організації „Чорнобиль-Суми” для будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Ковпака, 41а” терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення організації від 05.03.08 р. 
 10. Поновити та подовжити термін дії пункту 6 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 30 травня 2007 року № 606-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Шевченко, 2 під розміщення ательє мод орієнтовною площею 0,0500 га ТОВ „Астра” терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення товариства від 06.03.08 р. 
 11. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 797-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ЗАТ „Укртранс-Суми” під розміщення автомобільного господарства по вул. Чернігівській, 7 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення організації від 24.03.08 р. 
 12. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 18 липня 2007 року № 793-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Альфа-Група” під розміщеними виробничими приміщеннями по вул. Воєводіна, 25 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення організації від 24.03.08 р.
 13. Поновити та подовжити термін дії пункту 5 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на перепогодження документів, що підтверджують межі та розміри земельної ділянки(зміна цільового призначення) по вул. Чапаєва, 80 під розміщення майстерні „Шиномонтаж з ремонтом автомобілів”, магазину автозапчастин та кафетерію орієнтовною площею 0,0376 га підприємцю Мелешку Олегу Івановичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємця від 21.03.08 р.
 14. Поновити та подовжити термін дії пункту 4 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 19 липня 2006 року № 124-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. 40 років Жовтня, 33а під будівництво багатоповерхового будинку орієнтовною площею 0,4000 га управлінню міністерства внутрішніх справ України в Сумській області терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення управління від 03.04.08 р.
 15. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 27 жовтня 2007 року № 957-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шихалієвій Г.В.” для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Баумана, 81/1 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 01.04.08 р.
 16. Поновити та подовжити термін дії пункту 9 до рішення Сумської міської ради від 21 червня 2006 року № 65-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” щодо подовження терміну дії рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189-МР стосовно надання дозволу на перепогодження технічної документації із землеустрою, що підтверджує межі та розміри земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с/т „Хімік-1”, ділянка № 299 „б” Власенку Олександру Леонідовичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 01.04.08 р.
 17. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 11 липня 2007 року № 676-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Деркачу М.С.” для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Соколиній, 25 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 07.04.08 р. 
 18. Поновити та подовжити термін дії пункту 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 523-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Білопільський шлях, 29, корп. 27 Давітян Інгі Вікторівні терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 08.04.08 р. 
 19. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 28 листопада 2007 року № 985-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Родінці О.М.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на перехресті вул. Стаханова та вул. Веретенівської (навпроти будинку № 3) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,1000 га Родінці Олені Миколаївні на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки 09.04.08 р.
 20. Поновити та подовжити термін дії пункту 12 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Піщанської сільської ради Дочірній компанії „Укртрансгаз” управління магістральних газопроводів „Київтрансгаз”, Сумському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів (14016298) під розміщення поля фільтрації на існуючих очисних спорудах ЛВ УМГ Сумського проммайданчика орієнтовною площею 0,1200 га за рахунок земель запасу Сумської міської ради на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення управління від 12.05.08 р. 
 21. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 27 жовтня 2007 року № 952-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горбась Н.І.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вул. Нахімова та вул. Соколиної для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,1000 га Горбась Ніні Іванівні на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 25.04.08 р. 
 22. Поновити та подовжити термін дії пункту 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 934-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право розміщення об'єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Будукрінвест” (33525885) під розміщення ділового коменційного центру орієнтовною площею 0,7500 га за рахунок земель Сумської міської ради на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення товариства від 24.04.08 р. 
 23. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 27 жовтня 2007 року № 959-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гузь Н.В.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Веретенівській (навпроти буд. № 1) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,1000 га Гузь Наталії Володимирівні на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 05.05.08 р.
 24. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2007 року № 1051-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Корчану Ю.В.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров. Суджанському під розміщення культурно-оздоровчого комплексу орієнтовною площею 0,0780га підприємцю Корчану Юрію Володимировичу (2503203578) на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємця від 22.05.08 р.
 25. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 19 липня 2006 року № 124-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Чехова, 39 для ведення городництва орієнтовною площею 0,0600 га Мантулі Ганні Антонівні на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 26.05.08 р.
 26. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 28 листопада 2007 року № 982-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дудці В.С.” для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Конотопській, 3 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 10.06.08 р.
 27. Поновити та подовжити термін дії пункту 34 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 05 липня 2005 року № 1263-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв'язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Роменській (кінцева зупинка тролейбуса № 5) під розміщення торговельних та технічних споруд орієнтовною площею 0,0250 га підприємцю Гриценку Олександру Івановичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємця від 11.03.08 р.
 28. Поновити та подовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 28 листопада 2007 року № 984-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поцелуєвій Ю.В.” для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Тихому, 21 терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 26.05.08 р.
 29. Поновити та продовжити термін дії рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2007 року № 1048-МР "Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Чепік Н.І." стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки між будинками № 1 по вул. Охтирська та № 25 по вул. Миру підприємцю Чепік Наталії Іванівні (2268627944) орієнтовною площею 0,0200 га за рахунок земель житлової та громадської забудови для розміщення літнього майданчику на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянки від 23.07.08 р.
 30. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав