1750-МР

Документи » Рішення міської ради » 1750-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1750-МР
м. Суми

Про надання пільги по сплаті податку з доходів фізичних осіб у 2008 році Капустянському Ю.В., що мешкає за адресою м. Суми, вул. Заливна, буд. 27, кв. 3

З метою надання всебічної допомоги та підтримки, забезпечення потреб багатодітних родин, що виховують вісім і більше неповнолітніх дітей, у рамках ініційованого Президентом України Ющенком В.А. проекту «Зігрій любов’ю дитину», керуючись частиною другою статті 1 Закону України від 25.06.1991 року № 1251-ХП «Про систему оподаткування», статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Капустянському Юрію Володимировичу, що мешкає за адресою м. Суми, вул. Заливна, буд. 27, кв. 3, пільгу по сплаті податку з доходів фізичних осіб у 2008 році в межах суми податку, що надходить до міського бюджету (75%) у сумі 11 356 (одинадцять тисяч триста п’ятдесят шість) гривень, на нецільову благодійну допомогу, надану Сумським обласним благодійним фондом «Благовіст», у розмірі 101 832 (сто одна тисяча вісімсот тридцять дві) гривні на покращення житлово – побутових і матеріальних умов (придбання житла, будівельних матеріалів, автотранспорту, меблів, побутової техніки). 
  2. Сумському обласному благодійному фонду «Благовіст» врахувати зазначену суму пільги при наданні нецільової благодійної допомоги на зазначені цілі.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та державну податкову інспекцію в м.Суми (Мазуренко О.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав