1748-МР

Документи » Рішення міської ради » 1748-мр

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" липня 2008 р № 1748-МР
м. Суми

Про надання пільги по сплаті податку з доходів фізичних осіб у 2008 році Буштаренку Р.О., що мешкає за адресою м. Суми, с. Піщане, вул. Лугова, 26

З метою надання всебічної допомоги та підтримки, забезпечення потреб багатодітних родин, що виховують вісім і більше неповнолітніх дітей, у рамках ініційованого Президентом України Ющенком В.А. проекту «Зігрій любов’ю дитину», керуючись частиною другою статті 1 Закону України від 25.06.1991 року № 1251-ХП «Про систему оподаткування», статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Буштаренку Роману Олексійовичу, що мешкає за адресою м. Суми, с. Піщане, вул. Лугова, 26, пільгу по сплаті податку з доходів фізичних осіб у 2008 році в межах суми податку, що надходить до міського бюджету (75%) у сумі 12 788 (дванадцять тисяч сімсот вісімдесят вісім) гривень, на нецільову благодійну допомогу, надану Сумським обласним благодійним фондом «Благовіст», у розмірі 114 562 (сто чотирнадцять тисяч п’ятсот шістдесят дві) гривні на покращення житлово – побутових і матеріальних умов (придбання будівельних матеріалів, автотранспорту, меблів, побутової техніки). 
  2. Сумському обласному благодійному фонду «Благовіст» врахувати зазначену суму пільги при наданні нецільової благодійної допомоги на зазначені цілі. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. та державну податкову інспекцію в м.Суми (Мазуренко О.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 22-09-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав