1297-МР

Документи » Рішення міської ради » 1297-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2008 р № 1297-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради

Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 47 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Ударників, 13 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Козлову Олексію Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Козлової П.М. про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 152 площею 0,12 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Дружба» Мурашкіній Олександрі Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мурашкіна О. Б. про скасування рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 84 площею 19.4 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Кузьменку Юрію Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 23 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 27 площею 18.4 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Гамоліну Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 47 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 55 площею 22.8 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Потєшному Івану Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шаповала С.М. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 3 площею 19.0 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Могилку Андрію Митрофановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Козерода С.В. про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 2 площею 19.7 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Пікіну Володимиру Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пікіна Г.В. про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 11 площею 18.9 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Винокуровій Тетяні Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 36 площею 19.1 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Пасівенку Григорію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Примак Т.В. про скасування рішення. 
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 9 площею 18.9 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Антоненко Валентині Григорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 57 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 69 площею 23.2 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Глушакову Валентину Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 67 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 16 площею 20 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Жирнову Анатолію Антоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Жирнової І.Т. про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 58 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 72 площею 22.8 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Заїці Івану Федотовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 25 площею 17.9 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Дурноп’яну Миколі Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 18 площею 19 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Шовкун Інні Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шовкуна Л.Ю. про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 59 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 73 площею 22.9 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Обметі Миколі Хомичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 4 площею 19.5 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Леунову Василю Арсентійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Саєнка Ю.М. про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 48 площею 23.7 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Решетніковій Марії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 23 площею 18.7 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Борисову Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 40 площею 20.5 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Кліценку В’ячеславу Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 32 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 38 площею 20.1 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Лєбєдєву Павлу Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лєбєдєва І.П. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 48 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 57 площею 23.7 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Рибалку Василю Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мироненко Л.В. про скасування рішення. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 54 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 66 площею 23.1 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Жулавському Юрію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 14 площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Борсуку Івану Архиповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Марченко І.І. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 81 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 80 площею 20.2 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Кочі Євгену Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 42 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Лісовод-1» Мащенко Валентині Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку № 116 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 89 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Озерний» Яковенко Ользі Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лазоренко Н.О. про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 38 додатку № 28 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 64 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Наука» Кочишу Міклошу Томашовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 169 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 119 «б» площею 0,048 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Хімік-1» Волинцеву Михайлу Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Волинцевої З.Ф. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 280 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Пархоменка, 25 «а» для будівництва житлового будинку і господарських будівель Нежинській Ганні Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Нежинського П.І. про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 24 червня 1998 року “Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по пров. Суворова, 6 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Черкасову Михайлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Яценко С.М. про скасування рішення
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 322 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Шахтарська, 4 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Радьку Івану Яковлевичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Зацарної Н.І. про скасування рішення.
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 244 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по пров. Тихоріцькому, 3 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Придатко Євдокії Пилипівни в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дяченко А.І. про скасування рішення.
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 42 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 61 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Головпоштампту» Писаренку Михайлу Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Писаренко Л.В. про скасування рішення.
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 64 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Шкільній, 6 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Штанько Євдокії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Яресько Л.П. про скасування рішення.
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 372 додатку № 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Роменській, 55 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Пушкар Олександрі Андріївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Жданова О.М. про скасування рішення.
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 168 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Новолепехівській, 17 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Примовій Ганні Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 368 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Макаренка, 14 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Савельєву Костянтину Антоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 87 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 11 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Фрунзенець» Буцик Катерині Данилівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Буцик С.І. про скасування рішення.
 40. Вважати таким, що втратив чинність пункт 81 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 грудня 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Калініна, 9 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Помазану Борису Юхимовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Помазан Г.С. про скасування рішення.
 41. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 листопада 1994 року № 606 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 19 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Уют-2» Лисаченко Лідії Антонівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 42. Вважати таким, що втратив чинність пункт 302 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Східній, 3 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Єрмоленко Марії Антонівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 43. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 210-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, внесення змін та скасування рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0853га по вул. Першотравневій, 45 для будівництва та обслуговування житлового будинку Букшеванній Ользі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 44. Вважати таким, що втратив чинність пункт 158 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по пров. Майданівський, 20 для будівництва житлового будинку і господарських будівель Глуходіду Івану Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 45. Вважати таким, що втратив чинність пункт 321 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по пров. Майданівський, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Береговій Парасці Григорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Берегового Є.К. про скасування рішення.
 46. Вважати таким, що втратив чинність пункт 260 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Попова, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шелеховій Тетяні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шаповал О.В. про скасування рішення.
 47. Вважати таким, що втратив чинність пункт 58 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Василівська, 29 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Башкіру Павлу Тихоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 48. Вважати таким, що втратив чинність пункт 211 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Ударників, 79 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ткаченку Івану Прокоповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ткаченко А.І. про скасування рішення.
 49. Вважати таким, що втратив чинність пункт 74 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. С.Лазо, 57 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кононцову Миколі Яковлевичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кононцова Л.М. про скасування рішення.
 50. Вважати таким, що втратив чинність пункт 98 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Водна, 48 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Москаленко Ганні Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Москаленко С.І. про скасування рішення.
 51. Вважати таким, що втратив чинність пункт 493 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Новолепехівська, 27 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ковбасенко Марії Матвіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 52. Вважати таким, що втратив чинність пункт 52 додатку № 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по пров. Макаренка, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дущенко Єфросинії Нестерівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шкамарди Н.В. про скасування рішення.
 53. Вважати таким, що втратив чинність пункт 120 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по пр. Доватора, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Слободянику Володимиру Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 54. Вважати таким, що втратив чинність пункт 140 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 253 площею 0,055 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Енергетик-2» Бердицькій Ганні Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Величко Л.І. про скасування рішення.
 55. Вважати таким, що втратив чинність пункт 49 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 80 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Енергетик-2» Соколовій Євдокії Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ковальової Т.О. про скасування рішення.
 56. Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатку № 36 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 30 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Меліоратор» Опілату Анатолію Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 57. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 15 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Связист» Босенку Андрію Борисовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 58. Вважати таким, що втратив чинність пункт 106 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 19 «а» площею 0,048 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Хімік-1» Левченку Миколі Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 59. Вважати таким, що втратив чинність пункт 71 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 26 площею 18.1 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Харченко Людмилі Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 60. Вважати таким, що втратив чинність пункт 79 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 78 площею 24.7 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Сердюк Євгенії Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 61. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Куликівська, 105 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Моторі Сергію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Інцової В.С. про скасування рішення.
 62. Вважати таким, що втратив чинність пункт 80 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 79 площею 25.2 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі «Сахарник» Грабовському Євгену Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Заяць О.Є. про скасування рішення. 
 63. Вважати таким, що втратив чинність додаток № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 липня 1986 року № 224 “Про надання земельних ділянок державним підприємствам, організаціям та установам для житлового, промислового та іншого капітального будівництва” стосовно надання земельної ділянки площею 0,49 га для будівництва ставка в районі вул. Ганнівської обласному виробничому управлінню меліорації та водного господарства в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право постійного користування на земельну ділянку та згідно з заявою Сумського обласного виробничого управління водного господарства про скасування рішення.
 64. Вважати таким, що втратив чинність пункт 56 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2004 року № 746-МР “Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0554 га по пров. Чайковського, 21 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шапошник Анастасії Яківні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сагайдак Н.О. про скасування рішення.
 65. Вважати таким, що втратив чинність пункт 86 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Краснопільській, 52 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Литвиненку Михайлу Леонтійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Роскошної О.В. про скасування рішення.
 66. Вважати таким, що втратив чинність пункт 130 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Карбишева, 42 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кононенку Миколі Семеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Токар Г.М. про скасування рішення. 
 67. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Піщанська, 44 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Тамбовцевій Раїсі Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 68. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 9 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Венеція» Грибачовій Олександрі Ігнатівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 69. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку № 28 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 59 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Наука» Висоцькій Лідії Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 70. Вважати таким, що втратив чинність пункт 37 додатку № 62 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 18 «а» площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Хімік-1» Волкову Миколі Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Волкової Г.Т. про скасування рішення.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 Дата публікації: 22-08-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав