1723-МР

Документи » Рішення міської ради » 1723-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" липня 2008 р № 1723-МР
м. Суми

Про Положення про порядок організації, функціонування та експлуатації місць паркування автотранспорту і справляння збору за припаркування на території міста Суми

З метою упорядкування паркування автотранспорту на вулицях і площах міста, підвищення дисципліни справляння збору за припаркування автотранспорту, відповідно до ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 № 56-93 "Про місцеві податки і збори", керуючись законами України "Про систему оподаткування" та "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про порядок організації, функціонування та експлуатації місць паркування автотранспорту і справляння збору за припаркування на території міста Суми (додаток № 1).
  2. Начальник відділу логістики Сумської міської ради Семесенко В.М. здійснювати облік платних та службових парковок на території міста.
  3. Визначити Комунальне підприємство Сумської міської ради „Сумипарксервіс” єдиним уповноваженим підприємством зі справляння збору за припаркування автотранспорту в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях і стоянках таксі на території міста.
  4. Комунальному підприємству «Сумипарксервіс»: 4.1. Дозволити стягувати збір за паркування та здійснювати експлуатацію та обслуговування платних місць паркування відповідно до тарифу, затвердженого рішенням виконкому Сумської міської ради. 4.2.Забезпечити розвиток мережі нових та впорядкування роботи діючих у місті парковок автотранспорту. 4.3.Здійснювати залучення суб’єктів підприємницької діяльності до функціонування та експлуатації місць паркування автотранспорту на території м. Суми на договірних засадах.
  5. Визнати такими, що втратили чинність: :list, :
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченко В.М.
  7. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Положення про порядок організації, функціонування та експлуатації місць паркування автотранспорту і справляння збору за припаркування на території міста Суми [95.5 Kb] (cкачувань: 2299) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав