1718-МР

Документи » Рішення міської ради » 1718-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" липня 2008 р № 1718-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати приватному виробничо-комерційному підприємству «Поворот» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення приватно виробничо-комерційного підприємства «Поворот» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 24.03.08 № 68), відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату приватному виробничо-комерційному підприємству «Поворот» у розмірі 50 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлого приміщення площею 76,5 кв.м, розташованого в сквері на Червоній площі в м.Суми, терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 28-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав