1700-МР

Документи » Рішення міської ради » 1700-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "02" липня 2008 р № 1700-МР
м. Суми

Про забезпечення громадського порядку в районі ринку по вул. Леваневського

Враховуючи звернення суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють на ринку по вул. Леваневського, 2 «ж» про недопущення порушень конституційних прав і свобод громадян України, посягання на їх життя, здоров'я та власність, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити Сумському міському громадському формуванню з охорони громадського порядку «Захист» (Морондель В.А.) забезпечити цілодобове чергування в районі ринку по вул. Леваневського у м. Суми з 02 липня 2008 року по 01 серпня 2008 року. 
  2. Міському голові м. Суми Мінаєву Г.М. звернутися до начальника Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Забіяки Ю.К. із вимогою про забезпечення громадського порядку в районі ринку по вул. Леваневського в м. Суми та своєчасного реагування на звернення громадян щодо посягань на їх життя, здоров'я, власність, особисту недоторканість.
  3. Постійній планово-бюджетній комісії Сумської міської ради опрацювати питання щодо фінансування заходів, передбачених пунктом 1 даного рішення. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав