1676-МР

Документи » Рішення міської ради » 1676-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" червня 2008 р № 1676-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Служби безпеки України в Сумській області

Розглянувши звернення Служби безпеки України в Сумській області щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 81 у будинку № 54/1 по вул. Харківській, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 81 у будинку № 54/1 по вул. Харківській від Служби безпеки України в Сумській області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради(Козлов В.П.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Костюк В.Г.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 24-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав