1667-МР

Документи » Рішення міської ради » 1667-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" червня 2008 р № 1667-МР
м. Суми

Про реорганізацію комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І ступеня №28, м. Суми, Сумської області

З метою упорядкування мережі і контингенту учнів загальноосвітніх шкіл міста, зважаючи на те, що загальноосвітня школа № 28 не має перспектив щодо збільшення кількості учнів, відповідно до ст.59 Господарського кодексу України, пункту 6 статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», пунктів 4, 7 «Положення про порядок створення, реорганізації, ліквідації навчально-виховних закладів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228, пункту IX Статуту комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи 1 ступеня № 28, м. Суми, Сумської області, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести реорганізацію комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І ступеня № 28, м. Суми, Сумської області шляхом приєднання її до Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30, м. Суми, Сумської області з подальшим існуванням Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30 за адресою м. Суми, вул. Рибалко, б.7 – І корпус, вул.Д. Коротченка б. 2 А – ІІ корпус. 
  2. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Кошовий М.В.):
    2.1.Провести процедуру реорганізації комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І ступеня № 28, м. Суми, Сумської області відповідно до чинного законодавства.
    2.2.Провести переведення та вивільнення працівників загальноосвітньої школи І ступеня № 28 згідно з вимогами чинного законодавства.
    2.3.Забезпечити належні умови навчання та виховання учнів Сумської загальноосвітньої школи І ступеня № 28 у складі Сумської спеціалізованої школі І ступеня № 30, надавши право продовжити навчально-виховний процес відповідно до Типових навчальних планів з українською мовою навчання, затверджених Міністерством освіти і науки України. 
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) провести державну реєстрацію припинення діяльності комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І ступеня №28, м. Суми, Сумської області у результаті її реорганізації. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М., а контроль - на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 24-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав