1650-МР

Документи » Рішення міської ради » 1650-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" червня 2008 р № 1650-МР
м. Суми

Про втрату чиності деяких пунктів рішень Сумської міської ради

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 39 додатку № 1 до рішення виконкому Сумської міської ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Марата, 13 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Стеценку Миколі Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
  2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 284 додатку № 4 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Панфілова, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пилипенко Оксані Вікторівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявами Чечель В.В., Брегадзе Є.І. про скасування рішення.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 18-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав