1591-МР

Документи » Рішення міської ради » 1591-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" червня 2008 р № 1591-МР
м. Суми

Про надання в оренду земельної ділянки по вул. Набережна р.Стрілки (навпроти будинку природи) ТОВ„АІР-Т”

На підставі звернення підприємства та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Земельну ділянку по вул. Набережна р. Стрілки (навпроти будинку природи), яка використовувалась для громадських потреб (складування та інше) та не надана у власність та користування, вважати землями запасу та громадської забудови міської ради. 
  2. Надати в оренду земельну ділянку ТОВ „АІР-Т” (34592622) площею 0,3144 га по вул. Набережна р. Стрілки (навпроти будинку природи) терміном на 5 років за рахунок земель Сумської міської ради. Цільове призначення земельної ділянки: землі комерційного використання під будівництво оздоровчого центру за рахунок земель житлової та громадської забудови та, частково, території зелених насаджень. Встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради від 27 червня 2007 року № 634-МР „Про затвердження „Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми”. 
  3. Підприємству протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав