1577-МР

Документи » Рішення міської ради » 1577-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" червня 2008 р № 1577-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок,доплат до посадового окладу,преміювання та надання матеріальної допомогипершому заступнику міського голови,заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сумської міської ради

Керуючись пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.06 № 361, від 10.04.06 № 467, від 24.05.06 № 710, від 19.07.06 № 984), Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відповідно до підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування:
    1.1. З 29 травня 2008 року Трофименку Миколі Олексійовичу – першому заступнику міського голови;Бондарю Анатолію Пилиповичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; 1.2 З 02 червня 2008 року:Панченку Сергію Михайловичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;Панченку Володимиру Михайловичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;Рябоконю Андрію Борисовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 
  2. Відповідно до Положення про порядок преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату, управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» здійснювати щомісячно преміювання першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі, що не перевищує 90 % посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснювати в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці. 
  3. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» щорічно надавати першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. 
  4. Надбавки, доплати до посадового окладу, премії, матеріальні допомоги першому заступнику міського голови Бойку Сергію Олександровичу, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашку Віктору Васильовичу, Сухоносу Олегу Вікторовичу, Куцу Ярославу Валентиновичу, встановлені рішенням Сумської міської ради від 26 грудня 2007 року № 1120-МР, скасувати. 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці. 
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 17-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав