1571-МР

Документи » Рішення міської ради » 1571-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1571-МР
м. Суми

Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми

З метою ефективного використання земель, що перебувають у власності територіальної громади м. Суми та оперативного вирішення питань, пов’язаних із справлянням орендної плати за землю, відповідно до вимог Земельного кодексу України, статей 21, 22, 23 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про плату за землю», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за оренду земельних ділянок на території м. Суми, згідно з додатком.
  2. Зміни до діючих договорів оренди земельних ділянок, в частині розміру орендної плати за землю, розглядати індивідуально і здійснювати за згодою сторін.
  3. Рішення Сумської міської ради від 27 червня 2007 року № 634-МР „Про затвердження «Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) керуватись цим рішенням при підготовці проектів рішень про надання в оренду земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради, а також при укладанні договорів оренди земельних ділянок, рішення про надання в оренду яких було прийняте Сумською міською радою до вступу в дію цього рішення, але не виконане; строк яких подовжується у відповідності до чинного законодавства.
  5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування у газеті „Суми і сумчани”. 6.Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Сіденко Д.Є.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Розміри відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми [111.5 Kb] (cкачувань: 341) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав