1570-МР

Документи » Рішення міської ради » 1570-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1570-МР
м. Суми

Про надання пільг з орендної плати Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» щодо надання пільг з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, в яких розміщені відділення поштового зв’язку, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 04.02.08 № 61), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату на термін дії договорів Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» у розмірі 10 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресами: м.Суми, вул. Ковпака, 43, площею 86,5 кв.м; м.Суми, вул. Супруна, 9, площею 79,1 кв.м; м.Суми, вул. Л.Українки, 2, площею 85,2 кв.м; м.Суми, вул. Металургів, 2, площею 201,4 кв.м.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав