1569-МР

Документи » Рішення міської ради » 1569-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1569-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати обласному комунальному закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення обласного комунального закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» про надання пільги з орендної плати за користування майном та нежитловими приміщеннями, які використовуються для приготування їжі хворим інфекційного відділення, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 03.03.08 № 66), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату обласному комунальному закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» за оренду майна та нежитлових приміщень площею 80,1 кв.м у будинку № 13 по вул. 20 років Перемоги в розмірі 1 грн. в рік терміном на 1 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав