1566-МР

Документи » Рішення міської ради » 1566-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1566-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми»

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до додатку рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» згідно додатку до цього рішення.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до додатку з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Викласти пункт 5 рішення від 16.04.08 № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» в новій редакції, а саме: «5.Вважати дане рішення продовженням рішення Сумської міської ради від 25.05.04 № 819-МР «Про Перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» з усіма змінами, внесеними до зазначеного рішення. Усі свідоцтва, які засвідчують право комунальної власності на нерухоме майно, видані на підставі рішення Сумської міської ради від 25.05.04 № 819-МР «Про Перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» з усіма змінами, внесеними до вищезазначеного рішення, вважати дійсними, за винятком тих, в площі яких внесені зміни даним рішенням. Скасувати свідоцтва про право комунальної власності на нерухоме майно, в яких площі нерухомого майна не відповідають даному рішенню. У зв’язку з прийняттям даного рішення припинити оформлення свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми на нерухоме майно на підставі рішення Сумської міської ради від 25.05.04 № 819-МР «Про Перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» з усіма змінами, внесеними до нього.Прийняте рішення є підставою для видачі свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми.»
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік змін до додатку рішення Сумської міської ради від 16.04.08 № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» [45.5 Kb] (cкачувань: 242) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав