1535-МР

Документи » Рішення міської ради » 1535-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1535-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 42-МР «Про Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми»

Відповідно до статті 76 Закону України «Про Державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у розділ ІІ додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 42-МР «Про Порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми», виклавши його в наступній редакції:

    «2.1 Передача в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Суми здійснюється виключно на конкурсних засадах крім майна, що передається в оренду бюджетним установам, музеям, комунальним підприємствам, громадським організаціям у сфері культури і мистецтв (в тому числі національним творчим спілкам та їх членам під творчі майстерні), Пенсійному фонду України та його органам, державним видавництвам та підприємствам книгорозповсюдження. 2.2. При визначенні орендних ставок при проведенні конкурсу використовувати орендні ставки за державне майно, які затверджуються Кабінетом Міністрів України, і є індикативними та застосовувати їх як стартові». 

  2. Унести зміни до пункту 7.4 рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 42-МР «Про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Суми», а саме, слова «проектно-кошторисної документації на проведення вищевказаних робіт», замінити словами «погодженої орендодавцем проектно-кошторисної документації на проведення поліпшення». 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав