1533-МР

Документи » Рішення міської ради » 1533-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1533-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати службі у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації щодо надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями та враховуючи, що ця служба утримується за рахунок коштів державного бюджету, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату службі у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 105,1 кв.м, розташованих у будинку № 26 по вул. Леваневського у місті Суми. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав