1515-МР

Документи » Рішення міської ради » 1515-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1515-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність» (з внесеними змінами)

З метою оптимізації роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів Сумської міської ради, більш ефективної організації правового забезпечення їх діяльності, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, у зв’язку з необхідністю перерозподілу між окремими структурними підрозділами повноважень у сфері транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій, керуючись рішенням Сумської міської ради від 27 лютого 2008 року № 1258-МР «Про звіт правового управління Сумської міської ради про роботу у 2007 році», статтею 25, пунктом 5 частини першої статті 26 та підпунктом 6 частини третьої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до додатку рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність» (в редакції рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2007 року № 1105-МР), виклавши пункт І розділу «Керівництво та апарат міської ради», пункти І, ІІІ, V, VІ, ХІІ, ХІІІ, ХХІ розділу «Виконавчі органи міської ради» у новій редакції та доповнивши розділ «Виконавчі органи міської ради» пунктом ХХV (додаються).
  2. Рішення ввести в дію з 11 серпня 2008 року крім пункту І розділу «Керівництво та апарат міської ради» та пункту ХІІІ розділу «Виконавчі органи міської ради», які ввести в дію з 2 червня 2008 року.
  3. Загальну чисельність апарату та виконавчих органів Сумської міської ради залишити без змін.
  4. Відділу організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.), управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) Сумської міської ради провести вивільнення, переведення та призначення працівників згідно з вимогами чинного законодавства.
  5. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) внести відповідні зміни до міського бюджету.
  6. Організацію виконання рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків, загальний контроль – на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [99 Kb] (cкачувань: 282) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав