1514-МР

Документи » Рішення міської ради » 1514-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" травня 2008 р № 1514-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради»(з внесеними змінами)

З метою оптимізації роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів Сумської міської ради, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, у зв’язку з необхідністю перерозподілу між окремими структурними підрозділами повноважень у сфері транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій, керуючись статтею 25, пунктом 5 частини першої статті 26 та підпунктом 6 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (в редакції рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2007 року № 1104-МР), доповнивши розділ «Виконавчі органи міської ради» додатку пунктом 25 наступного змісту:«25. Відділ логістики та зв’язку». 
  2. Керівникам: управління соціально-економічного розвитку, управління архітектури та містобудування, управління земельних ресурсів розробити зміни до положень про виконавчі органи та надати їх на розгляд міській раді в установленому порядку. 
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків, загальний контроль – на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 16-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав