1495-МР

Документи » Рішення міської ради » 1495-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1495-МР
м. Суми

Про затвердження переліку дитячо-підліткових клубів за місцем проживання

Для більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та з метою сприяння соціальному і духовному розвитку молоді, керуючись статтею 25, пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік дитячо-підліткових клубів за місцем проживання згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести зміни до договорів оренди майна з підприємствами, які обслуговують житловий фонд територіальної громади міста Суми, з визначенням строку оренди на нежитлові приміщення, в яких розташовані дитячо-підліткові клуби, згідно з додатком до цього рішення, на період обслуговування житлового фонду та встановити орендну плату в розмірі 1 (однієї) гривні на рік щодо площ нежитлових приміщень, вказаних у додатку до цього рішення.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити передачу підліткових клубів підприємствам, які обслуговують житловий фонд територіальної громади міста Суми, з укладенням відповідної угоди, а саме: - утримання підліткових клубів (комунальні послуги); - використання приміщень підліткових клубів лише за призначенням, не допускаючи перепрофілювання; - надання робочого місця для одного відповідального за клуб педагога-організатора.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік дитячо-підліткових клубів за місцем проживання [48.5 Kb] (cкачувань: 325) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав