1448-МР

Документи » Рішення міської ради » 1448-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1448-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України

Розглянувши звернення квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 96 у будинку № 59-А по вул. Інтернаціоналістів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», на виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.04.08 № 160 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 96 у будинку № 59-А по вул. Інтернаціоналістів від квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав