1446-МР

Документи » Рішення міської ради » 1446-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1446-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати дитячо-юнацькій спортивній школі «Україна» профспілкового комітету відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» профспілкового комітету відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 03.03.08 № 66), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату дитячо-юнацькій спортивній школі «Україна» профспілкового комітету відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» для розміщення спортзалу за оренду нежитлових приміщень площею 147,9 кв.м, розташованих у будинку № 69 по вул. Н.-Сироватській у місті Суми, в розмірі 1 грн. в рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Козлов В.П.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-07-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав