1443-МР

Документи » Рішення міської ради » 1443-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1443-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Автопромстрой» про надання пільги з орендної плати, відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Автопромстрой» у розмірі 50 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлових приміщень площею 867,7 кв.м, розташованих на території міського пляжу в міському парку культури та відпочинку м. Суми, терміном на 1 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 27-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав