1442-МР

Документи » Рішення міської ради » 1442-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1442-МР
м. Суми

Про надання пільг з орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради про надання пільг з орендної плати Сумській міській громадській організації «Спортивно-оздоровчий центр молоді» та Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай», відповідно до статті 19 Закону України « Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 25 та пунктом 28 частини першої статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату у розмірі 50 % від розміру орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” терміном на 2008 рік (з 01.01.08 по 31.12.08) наступним орендарям: - Сумській міській громадській організації «Спортивно-оздоровчий центр молоді» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. Д.Коротченка, 19, площею 188,6 кв.м; - Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. К.Зеленко, 4, площею 162,5 кв.м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Cитник Т.В.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 27-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав