1435-МР

Документи » Рішення міської ради » 1435-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1435-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» нежитлового приміщення по вул. Огарьова, 13

Враховуючи рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 03.03.08 № 66) щодо передачі в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» нежитлового приміщення по вул. Огарьова, 13, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» нежитлове приміщення по вул. Огарьова, 13, площею 77,7 м2 (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 27-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав