1433-МР

Документи » Рішення міської ради » 1433-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1433-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради приміщень бібліотек-філій

Розглянувши звернення відділу культури та туризму Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління приміщень бібліотек-філій, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради приміщень бібліотек-філій згідно з додатком до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради приміщень бібліотек-філій, зазначених у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік приміщень бібліотек-філій, які передаються в оперативне управління відділу культури та туризму Сумської міської ради [43.5 Kb] (cкачувань: 303) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав