1428-МР

Документи » Рішення міської ради » 1428-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1428-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми»

З метою належного виконання рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» та відповідно до розділу ІІ «Функції та повноваження управління земельних ресурсів Сумської міської ради», керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», а саме: пункт 2.2. викласти в наступній редакції: «перелік вулиць, провулків, проїздів, площ, що віднесені до відповідних економіко-планувальних зон (управління земельних ресурсів)». 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав