1419-МР

Документи » Рішення міської ради » 1419-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1419-МР
м. Суми

По внесення змін до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР ,,Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним та фізичним особам міста Суми”

З метою удосконалення надання пільг за рахунок міського бюджету у випадках, передбачених чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до Порядку надання та перерахування коштів з міського бюджету на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР ,,Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним та фізичним особам міста Суми”, а саме:
    1.1 . Абзац 6 пункту 3 розділу І Порядку викласти в наступній редакції:
    ,,- на оплату проїзду в міському транспорті - 60 поїздок на місяць”.
    1.2. Пункти 3, 4 розділу ІІ Порядку викласти в наступній редакції:
    ,,3. Пільги на оплату проїзду в міському транспорті надаються підприємствами, з якими виконавчим комітетом міської ради укладені договори на перевезення пільгової категорії населення, на підставі місячних проїзних квитків, що видаються транспортними підприємствами до 30 числа місяця, що передує місяцю надання пільги, згідно із списками пільговиків, затвердженими рішенням виконавчого комітету міської ради на відповідний рік. Проїзний квиток є дійсним за умови пред’явлення посвідчення, яке підтверджує право на пільгу. 4. Відшкодування витрат транспортним підприємствам, пов’язаних із наданням пільг на проїзд в міському транспорті, здійснюється у порядку, зазначеному в абзацах 4, 5 пункту 2 цього розділу на підставі розрахунків, складених підприємствами виходячи з кількості виданих місячних проїзних квитків, та списків пільговиків, яким видані місячні проїзні квитки.” 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав