1417-МР

Документи » Рішення міської ради » 1417-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1417-МР
м. Суми

Про скасування рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.03.08 №122 «Про затвердження актів прийняття - передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків по вул. Л. Українки, 14, вул. Прокоф’єва, 10 від Сумської облспоживспілки житлово-експлуатаційної дільниці»

У зв’язку з тим, що на момент оформлення актів прийняття-передачі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» було зареєстровано гуртожиток по вул. Л.Українки, 14 за «Підприємством Сумської облспоживспілки житлово-експлуатаційна дільниця» та 11 квартир (кімнат) і 7 нежитлових приміщень, загальною площею 1117,0 кв.м були зареєстровані на праві власності за приватними особами, а також гуртожиток по вул. Прокоф’єва, 10 зареєстрований за «Спільним підприємством житлово-комунальної дільниці облспоживспілки» та 6 квартир (кімнат), які належать приватним особам, що при передачі до комунальної власності повинні були надати відповідну згоду (згода від вищезазначених приватних осіб надана не була), та у зв’язку з тим, що про вищезазначені факти арбітражним керуючим не було своєчасно повідомлено управління майна комунальної власності Сумської міської ради та відповідну комісію, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Скасувати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 04.03.08 №122 «Про затвердження актів прийняття - передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків по вул. Л. Українки, 14, вул. Прокоф’єва, 10 від «Підприємства Сумської облспоживспілки житлово-експлуатаційна дільниця» і вважати акти прийняття-передачі не дійсними. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради спільно з управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради провести відповідну роботу з власниками кімнат та нежитлових приміщень щодо можливості передачі їх (у разі надання згоди) до комунальної власності територіальної громади міста Суми. У разі не вирішення цього питання відмовити мешканцям зазначених гуртожитків в передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав