1414-МР

Документи » Рішення міської ради » 1414-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1414-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» нежитлового приміщення по вул. Штепівській, 31

Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань контролю за об’єктами комунальної власності та приватизацією (протокол комісії від 17.12.07 №56) щодо передачі в оперативне управління комунальному закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” нежитлового приміщення по вул. Штепівській, 31, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління комунальному закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” нежитлове приміщення по вул. Штепівській, 31, загальною площею 64,4 кв.м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу нежитлового приміщення, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління комунальному закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав