1404-МР

Документи » Рішення міської ради » 1404-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1404-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємцями, підприємствами, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємствам, організаціям, установам, підприємцям та дії договорів оренди землі, згідно з додатком 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 2, та встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради від 27 червня 2007 року № 634-МР „Про затвердження „Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі у місті Суми”.
  3. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  4. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [56 Kb] (cкачувань: 332) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав