1400-МР

Документи » Рішення міської ради » 1400-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" квітня 2008 р № 1400-МР
м. Суми

Про затвердження проекту для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

З метою соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, а саме: громадян без постійного місця проживання, відповідно до Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Указу Президента України «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» від 28.10.02 № 952/2002, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Вдосконалення моделі реінтеграції бездомних громадян» (додаток).
  2. В разі одержання перемоги у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування постійній планово-бюджетній комісії міської ради та фінансовому управлінню міської ради передбачити кошти в проекті бюджету на 2009 рік, а саме: для реалізації проекту «Вдосконалення моделі реінтеграції бездомних громадян» в сумі 130 тис.грн.
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [56.41 Kb] (cкачувань: 166)Дата публікації: 25-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав