1385-МР

Документи » Рішення міської ради » 1385-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХIХ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" квітня 2008 р № 1385-МР
м. Суми

Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми

На виконання статті 114 «Статуту територіальної громади міста Суми», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24.12.03 № 650-МР, а також у зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми (бухгалтерський рахунок № 103) згідно з додатком.
  2. За розпорядженням міського голови управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) щорічно проводити інвентаризацію майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, за результатами якої вносити зміни до переліку, зазначеному в пункті 1 цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до додатку з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. У зв’язку з прийняттям цього рішення, вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 819 – МР «Про Перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» з усіма змінами, внесеними до вищезазначеного рішення.
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [69.66 Kb] (cкачувань: 407)Дата публікації: 24-06-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав