1300-МР

Документи » Рішення міської ради » 1300-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2008 р № 1300-МР
м. Суми

Про подовження терміну дії та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Подовжити та поновити термін дії пункту 18 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 30 травня 2007 року № 606-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщеними виробничими приміщеннями (виробництво вікон, дверей тощо) по вул. Скрябіна, 7 підприємцю Чванкіну Роману Віталійовичу орієнтовною площею 1,0820 га, (договір купівлі-продажу нежитлових приміщень від 26.09.06 р.) на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  2. Подовжити та поновити термін дії пункту 18 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2007 року № 707-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сумській обласній спілці споживчих товариств” стосовно надання дозволу щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Суми, Баранівка, урочище „Сосняк” Сумській обласній спілці споживчих товариств (01765325) під розташованим дитячим оздоровчим табором „Вогник”, орієнтовною площею 1,8000 га за рахунок земель Сумської міської ради на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  3. Подовжити та поновити термін дії пункту 7 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 384 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщеним приміщенням бібліотеки, вул. Героїв Сталінграду, 10 орієнтовною площею 0,5800 га обласному комунальному закладу „Сумська обласна універсальна наукова бібліотека імені Н. К. Крупської” на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
  4. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 11 липня 2007 року № 678 - МР „ Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дадашеву Б. А.” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дадашеву Бадирхану Абдулмуталімовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Зарічній, 10/1 орієнтовною площею 0,1000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадяна від 09.01.08 р.
  5. Подовжити та поновити термін дії пункту 44 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 05 липня 2005 року № 1263 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розташування торговельного літнього майданчику із зоною відпочинку по вул. Білопільський шлях (р-н водобозабору) підприємцю Ольховик Катерині Володимирівні орієнтовною площею 0,0500 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
  6. Подовжити та поновити термін дії пункту 6 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року №523-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Баранік Олександру Трохимовичу за адресою вул. Праці, 3 а на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина.
  7. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду підприємцям Лемішку Олександру Єгоровичу, (2654011410) та Борисовій Ганні Михайлівні, (1819902721) під розміщення міні-магазину на зупинці громадського транспорту „Кінцева”, вул. Черепіна терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємців від 13.12.07 р.
  8. Подовжити та поновити термін дії рішення Сумської міської ради від 30 травня 2007 року № 606-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Сумській торгівельно-промисловій палаті (02944745) під розміщення виставково-презентаційного конференц-центру по вул. Червоногавардійська, 7а терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 Дата публікації: 27-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав