1292-МР

Документи » Рішення міської ради » 1292-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2008 р № 1292-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання відповідним організаціям майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо передачі на баланс відповідним організаціям основних засобів, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати майно, зазначене у додатку до цього рішення, в господарське відання відповідним підприємствам у порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В. П.) зняти з балансу майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [33 Kb] (cкачувань: 256) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав