1260-МР

Документи » Рішення міської ради » 1260-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2008 р № 1260-МР
м. Суми

Про включення нежитлових приміщень по вул. Соборній, 29 (літера Г та літера В) до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2008 році

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю детективної фірми «ЕРИДАН» про приватизацію орендованого об’єкта комунальної власності, відповідно до пункту 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, затвердженої Законом України «Про Державну програму приватизації», частини першої статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити нежитлові приміщення по вул. Соборній, 29 (літера Г та літера В) загальною площею 130,6 кв. м, яке орендує товариство з обмеженою відповідальністю детективна фірма «ЕРИДАН», до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2008 році. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав