1244-МР

Документи » Рішення міської ради » 1244-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "20" лютого 2008 р № 1244-МР
м. Суми

Про розгляд пропозиції ініціативної групи з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07 про проведення місцевого референдуму з питань: «Чи підтримуєте Ви вимогу про дострокове припинення повноважень міського голови м. Суми Сумської області Мінаєва Геннадія Михайловича? Чи підтримуєте Ви вимогу про дострокове припинення повноважень Сумської міської ради? Чи підтримуєте Ви вимогу про заборону приватизації стратегічних соціальних об᾽єктів міста Суми, в тому числі комунального підприємства «Міськводоканал» та Сумської ТЕЦ? Чи підтримуєте Ви вимогу про винесення грального бізнесу за межі міста?»

Розглянувши документи, надані ініціативною групою з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07, враховуючи результати вибіркової перевірки вірогідності надісланих документів та виявлених порушень статей 6, 7, 13, 18 Закону України „Про всеукраїнський та місцеві референдуми”, відповідно до статті 21 Закону України „Про всеукраїнський та місцеві референдуми”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Пропозицію ініціативної групи з місцевого референдуму Сумської міської ради №1/07 про проведення місцевого референдуму з питань:«Чи підтримуєте Ви вимогу про дострокове припинення повноважень міського голови м. Суми Сумської області Мінаєва Геннадія Михайловича? Чи підтримуєте Ви вимогу про дострокове припинення повноважень Сумської міської ради? Чи підтримуєте Ви вимогу про заборону приватизації стратегічних соціальних об᾽єктів міста Суми, в тому числі комунального підприємства «Міськводоканал» та Сумської ТЕЦ? Чи підтримуєте Ви вимогу про винесення грального бізнесу за межі міста?» відхилити через наявність серйозних порушень Закону України „Про всеукраїнський та місцеві референдуми”, що викладені в Акті про підбиття підсумків збирання підписів під вимогою про проведення місцевого референдуму (додаток №1) та Обґрунтуванні відмови у прийнятті рішення з питання проведення місцевого референдуму (додаток №2) які впливають на підстави для призначення референдуму.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради(Євтушенко Н.Ф.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [94 Kb] (cкачувань: 273) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав