1221-МР

Документи » Рішення міської ради » 1221-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" лютого 2008 р № 1221-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 48 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по пров. Д.Бідного, 6 Огнєвому Юрію Анатолійовичу у зв’язку з прийняттям дублюючого рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 34 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. Заозерній, 55 Кузнецовій Нінель Федорівні у зв’язку з прийняттям дублюючого рішення. 
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у власність земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Косівщинській, 55 Лисенко Тетяні Олександрівні у зв’язку з прийняттям дублюючого рішення. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 924-МР „Про надання дозволу на складання технічної документації для виготовлення державних актів на право власності на землю спадкоємцям” стосовно надання дозволу на складання технічної документації для виготовлення державних актів на право власності на землю по вул. Заозерній, 109а Юрченку Віталію Михайловичу у зв’язку з прийняттям дублюючого рішення. 
 5. Вважати таким, що втратили чинність пункт 3 додатку 2 та пункт 1 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі в спільну часткову власність земельної ділянки по вул. Юнаківській, 3 Левченку Миколі Федоровичу в зв’язку з допущеною технічною помилкою. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 140 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Хвойній, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Тарасенку Миколі Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Тарасенко В. М. про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 146 додатку 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Новолепехівській, 68 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бахметенку Степану Даниловичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Бахметенко Д.С. про скасування рішення. 
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 64 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Кутузова, 86 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бородавці Марії Нестерівні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Дмитрієвої Л.В. про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 26 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 103 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Здоров`я” масиву «Озерний» Абакумовій Валентині Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Лукаш Т.І. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 45 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Тепличний” Сотніченку Миколі Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Євдошенко І.М. про скасування рішення. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 9 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 47 площею 0,08 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” Колдовському Анатолію Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратили чинність пункт 3 додатку 1 та пункт 3 додатку 3 до рішення Сумської міської Ради від 06 березня 2007 року № 440-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та площею 0,0509 га для ведення садівництва по вул. Кутузова, 39 Півоварову Анатолію Антоновичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Пивоварової Н.І. про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 581 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 161 «а» площею 0,0480 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Хімік-1” Науменку Віктору Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Науменко Л.І. про скасування рішення. 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 334 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Передовій, 56 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Д`яченку Дмитру Максимовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Лапенко О.М. про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 140 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Чехова, 3 «а» для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Крютченку Анатолію Васильовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Лук`яненко С.А. про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Бєлгородському, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гордієнку Федору Семеновичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Гордієнко М.Ю. про скасування рішення. 
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 305 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по пров. Баумана, 19 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Середі Григорію Микитовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Бондаренко В.А. про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 27 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 29 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Кооператор” Галанішиній Ганні Дмитрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 344 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Добролюбова, 79 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Стородуб Валентині Кузьмівні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Дякулича А.Г. про скасування рішення. 
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 91 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Санаторній, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Токарю Тихону Пилиповичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 124 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 124 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Тепличний” Шилову Олексію Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Наталухи А.П. про скасування рішення. 
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 78 додатку № 11 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по пров. Орджонікідзе, 31а для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дмитриченку Івану Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Нахімова, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Астаховій Ользі Сергіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Астахова М.Є. про скасування рішення. 
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку № 19 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 6 площею 0,0610 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” масив Білопільський Овчаренко Наталії Григорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Скляра С.В. про скасування рішення. 
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 37 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР “ Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради ” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0505 га по вул. Роменській, 70 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Новак Світлані Олександрівні в зв’язку з допущеною технічною помилкою. 
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Довженка, 27 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Мартиненку Миколі Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Мартиненко І.М. про скасування рішення. 
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 4 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Комунальник-1” Шепіль Ганні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із її заявою про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 11 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 25 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Строитель” масиву «Олдиш-86» Мішеніну Павлу Стефановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із його заявою про скасування рішення. 
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 154 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по проїзду Горовому, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дячок Лідії Олегівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Мозгового С.В. про скасування рішення. 
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 518 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по пров. Слюсарівському, 11 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Літвінову Івану Тимофійовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Литвинової Л.І. про скасування рішення. 
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 76 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 жовтня 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Молодіжній, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Демченку Іллі Єгоровичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Демченко Г.А. про скасування рішення. 
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 368 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Осипенко, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Івашині Андрію Яковичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Івашини Л.Г. про скасування рішення.
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 561 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Скрябіна, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кашабі Володимиру Васильовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Кашаби В.О. про скасування рішення.
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 77 додатку 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. 1 Замостянській, 62 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Афанас`єву Миколі Тимофійовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Афанас`євої З.О. про скасування рішення. 
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 166 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Нагірній, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ніколенко Антоніні Павлівні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Ніколенка В.П. про скасування рішення. 
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 68 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 20 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Рассвет” Міхнову Олександру Сергійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Семенчук М.М. про скасування рішення. 
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 51 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради ” стосовно внесення змін до площі земельної ділянки по вул. Косівщинській, 19 Широкій Тамарі Іванівні в зв’язку з допущеною технічною помилкою. 
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 909-МР «Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності» стосовно затвердження меж та уточнення площі земельної ділянки по вул. Декабристів, 67 Книш Анатолію Олександровичу у зв’язку з прийняттям аналогічного рішення.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 19-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав