1216-МР

Документи » Рішення міської ради » 1216-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" лютого 2008 р № 1216-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з невиконанням «Міським оперативним загоном дружинників» умов договору користування та невикористанням нежитлових приміщень по вул. Жовтневій, 25 за призначенням, розглянувши звернення Сумського міського формування з охорони громадського порядку «Захист» щодо передачі в безкоштовне постійне користування нежитлових приміщень по вул. Жовтневій, 25, площею 83,7 кв. м; та по вул. Петропавлівській, 72, площею 297,5 кв. м, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування нежитлові приміщення по вул. Жовтневій, 25, площею 83,7 кв. м; та по вул. Петропавлвіській,72, площею 297,5 кв. м; Сумському міському формуванню з охорони громадського порядку «Захист». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Розірвати договірні відносини між управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради та громадською організацією «Міський оперативний загін дружинників», які стосуються нежитлових приміщень по вул. Жовтневій, 25, площею 83,7 кв. м, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Укласти договори безкоштовного постійного користування на нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, з Сумським міським формуванням з охорони громадського порядку «Захист» в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. У зв’язку з прийняттям цього рішення вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 20.06.01 «Про передачу в постійне користування громадській організації «Міський оперативний загін дружинників» нежитлових приміщень по вул. Жовтневій, 25».
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 19-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав